منظور قرآن از آيه وَ جَعَلْنا مِنَ الْماءِ كُلَّ شَيْءٍ» چيست؟ در حاليكه عناصر تشكيل دهنده موجودات زنده، فقط آب نيست؟

منشاء حیات

اولاً: قرآن كريم، عناصر وجودي موجودات زنده را منحصر در آب نمي داند، چنان كه در جاي ديگر مي فرمايد: خلقكم من تراب»، شما را از خاك آفريد. و مي دانيم براي معرفي منشأ پيدايش يك موجود، گاهي مجموع عناصر تشكيل دهنده آن موجود را ذكر مي كنند، و گاهي به اقتضاي بلاغت، برخي از عناصر آن را، چنانچه در عرف نيز معمول است، بنابراين از اين آيه شريف نمي توان انحصار آفرينش همه موجودات از آب استفاده كرد، بلي آب يكي از عناصر تشكيل دهنده آفرينش انسان و ديگر موجودات زنده است.

فریاد حق.به روزترین سایت مذهبی نرم افزاری عناصر ,موجودات ,دهنده ,تشكيل ,تشكيل دهنده ,عناصر تشكيل ,موجودات زنده ,عناصر تشكيل دهنده

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داغ ترین ویدیوهای روز فلزیاب پیمکس 3 | Pimax 3 انجمن علمی و پژوهشی دانلود رمان | دانلود رمان عاشقانه | رمانی ها دانلود رایگان ایران نقاشی ساختمان گروه طراحی حجم سبز گروه مهندسین نواندیش علوم اجرایی توپ دانلود ازمون 22 دی قلم چی کشت وپرورش سابین آیاامروز تلگرام وصل میشه؟ انشا طنز دریاره فضاپیما فرودامده برروی کره ماه رومان هوسی در گذ شته زمانی که عمر دفنه در اردو بودن دیدار یار غایب دانی چه ذوق دارد؟ابری که در بیابان به تشنه ببارد دانلود آهنگ غریبم مردم از این دربدری فکر کنم ای یا کریم تو داری با من دشمنی متن در مورد امانت داری گروه دوستیابی