نامزدم رو خیلی دوست دارم ولی نمیتونم رفتارای بچگونشو تحمل کنم!!!

شخصیت وابسته

سوال: تو دانشگاه از ی پسری خوشم اومدو باهاش دوست شدم بعد حدود دو هفته خیلی به هم علاقه مند شدیم اما ما خیلی با هم فرق داریم. اون خیلی احساسی و لوسه همش گریه میکنه میگه میترسه که ی روزی ولش کنم من خیلی دوسش دارم ولی نمیتونم رفتارای بچگونشو تحمل کنم اون عاشقه کادو وقتی براش کادو میخرم مثه بچه ها ذوق میکنه کلا خیلی بچگونسراجع به من با مامانش حرف زده چند باری هم با مامانش سه تایی رفتیم بیرون اون همش میگه که دوست داره با من تو آینده ازدواج کنه میگه من دختر آرزوهاشم اما این منو میترسونه من فقط واسه وقت گذرونی و اینکه ازش خوشم اومد باهاش دوست شدم نه ازدواج.اینو که بهش گفتم تهدید کرد ک خودشو میکشهموندم چیکار کنم نمیخوام بهش امید الکی بدممن هدفم برای زندگییم چیزای دیگه ایه ن ازدواج.

فریاد حق.به روزترین سایت مذهبی نرم افزاری خیلی ,دوست ,ازدواج ,میگه ,بچگونشو تحمل ,رفتارای بچگونشو ,نمیتونم رفتارای ,باهاش دوست ,نمیتونم رفتارای بچگونشو

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود فیلم آهنگ الف آموز Sport appleid طراحی کتابخانه الکترونیک ضد باج افزار سازان ایران iliya9090 sepantaseo فروشگاه اینترنتی ایران کالا درایور پک دانلود آهنگ جیناک بهایه با لینک مستقیم کوثر سمیع کودکانه دانلود بی کلام سرود کشورم ستاره بارون رمان بازگشت سه تفنگدار انلاین فارسی چهارم درس آزاد دانلود رمان هوسی در گذشته در حضور همسر رمان انتقال یک بوسه لاله کارت جانبازان چیه ؟ انشا عینی درمورد ساعت تعطیلی مدارس تهران فردا دوشنبه