آیا خداوند بی نیاز مطلق است؟

Image result for ‫خدا‬‎

ما می‌گوییم خداوند بی‌نیاز مطلق است، اما خداوند به جبرئیل نیاز داشت، به محمد (ص) نیاز داشت، برای رسیدن به هدف خود به خلق جهان و انس و جن نیاز داشت و .، اما در عین حال، خود نیازهای خود را برآورده کرده و می‌کند، مثل ما که نیاز خود را تأمین می‌نماییم. حال آیا می‌شود گفت که من بی نیاز هستم، اما نه بی نیاز مطلق. پس خدا بی‌نیاز از هر کس و چیزیست، اما نه بی نیاز مطلق چرا که یک سری نیازهایی دارد اما در عین حال خود نیازهای خود را تامین می‌کند؟

فریاد حق.به روزترین سایت مذهبی نرم افزاری مطلق ,خداوند ,نیاز مطلق ,نیاز داشت،

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشخصات

کسب درآمد

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و.. دارید ؛ کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاور من - از دهم تا کنکور اخبار اقتصادی اصفهان | قیمت روز آهن آلات ، ارز توریاب آنلاین اپس ۷۴۲۷ | OnlineApps7427 wecant ورزش 97 وای زد موزیک | دانلود آهنگ جدید ، دانلود موزیک اصفهان وکیل - معرفی وکلای برتر اصفهان مدیریتی ها !! مرکز دانلود مداحی کربلایی مهران بارانی (بخش بروات-مادحین شهرستان بم.استان کرمان) فرهنگ بومی برای درس ازاد کلاس ششمی متن انگلیسی سیستم اموزشی شاپن با ترجمه فارسی بازدید وزیر علوم، تحقیقات فناوری از حوزه برگزاری ازمون ورودی دوره دکتری تخصصی ph.D نیمه‌متم نقش مرد لال در سریال پس از باران آزمون سنجش 22دی96 زندگینامه عهدیه خواننده خلاصه داطتان آوازی برای وطن محسن لرستانی منم یروزدلم شکست کشتی من به گل نشست ثبت نام نقل انتقالات میهمانی دانشجویان شاهد ایثارگر انشا درمورد امانت داری